Firma Tetra Industriservice Group istnieje od 1999r. jako samodzielna grupa. Doświadczenie zdobyte poprzez współprace z wieloma firmami w kraju jak i zagranicą, w połączeniu z doświadczeniem i kwalifikacjami naszych pracowników, oraz wykorzystanie nowoczesnych technik i narzędzi , gwarantuje najwyższą jakość produktu końcowego. Owocem wieloletniej pracy jest wytworzenie kilku kierunków działalności zapewniających kompleksową obsługę klientów:
Pytania? office@tetraisg.pl     Tel: +48 59 845 50 25      Fax: +48 59 845 50 25             (C)  2007 tetraisg.pl       Wszelkie prawa zastrzeżone.
+48 59 845 50 25
FIRMA
- Spawanie i obróbka konstrukcji i elementów ze stali zwykłej, nierdzewnej, aluminium.
- Automatyka i wizualizacja procesów technologicznych, urządzeń w pełnym zakresie wraz ze sterowaniem i serwisem.
- Wykonywanie i montaż instalacji i kompletnych linii technologicznych przemysłu spożywczego ( Stacje mycia CIP, Zestawy do pasteryzacji, Kompletne linie przygotowania i dystrybucji zakwasów, Systemy mycia ciśnieniowego, Systemy przygotowania wody technologicznej, System regeneracji ).
- Remontów i modernizacji instalacji przemysłu mleczarskiego, browarniczego farmaceutycznego.
Prace wykonujemy według dokumentacji inwestora oraz własnych. System prowadzenia i kontroli prac jest oparty na standartach europejskich i gwarantuje właściwą jakość produktu i odpowiednią dokumentacje techniczną.
W roku 2003 nawiązaliśmy współprace z duńską firmą Eurocon Aps Rasmus Vej 22 7500 Holstebro, z którą współpracujemy w dziedzinie budowy i serwisu systemów oczyszczania spalin: elektrofiltry, instalacji do transportu pyłów.
Wyżej wymienione prace wykonujemy w całej Europie. Odpowiednia dbałość o jakość wykonywanych prac, które są najważniejszym priorytetem w montażu powierzonych urządze
ń. Wieloletnie doświadczenie, jakim dysponują pracownicy firmy Tetra Industriservice Group, fachowość w rozwiązywaniu problemów, zaplecze techniczne i znajomość rynku oraz duża mobilność siły roboczej sprawia, że powierzone nam prace są wykonane szybko i rzetelnie.