Obróbka i Spawanie elementów konstrukcyjnych
Posiadamy stanowiska spawalnicze wyposażone w półautomaty MIG/MAG, park maszynowy pozwala na wykonywanie konstrukcji stalowych spawanych z blach i profili walcowanych do 5 ton.
Pytania? office@tetraisg.pl     Tel: +48 59 845 50 25      Fax: +48 59 845 50 25             (C)  2007 tetraisg.pl       Wszelkie prawa zastrzeżone.
+48 59 845 50 25
OFERTA
Instalacje dla przemysłu spożywczego
Wykonywanie i montaż instalacji i kompletnych linii technologicznych. Remonty i modernizacje instalacji przemysłu mleczarskiego, browarniczego farmaceutycznego. Prace wykonujemy według dokumentacji inwestora oraz własnych. System prowadzenia i kontroli prac jest oparty na standardach europejskich i gwarantuje właściwą jakość produktu i odpowiednią dokumentacje techniczną. W ramach wewnętrznego systemu kontroli szczelności spoin posiadamy kamerę do penetracji rur od 25mm do 600mm długość 36m. Sprawdzanie poprawności spawów konstrukcyjnych wykonujemy za pomocą deflektometru ultradźwiękowego. Pozostałe badania wymagane przez konstruktora zlecamy wyspecjalizowanym placówkom.
Automatyka i elektryka przemysłowa
Automatyka i wizualizacja procesów technologicznych. Wykonywanie instalacji elektrycznych dla potrzeb przemysłowych Instalacja urządze
ń elektrycznych w pełnym zakresie wraz z serwisem. Wykonywanie i montaż systemów do komunikacji technicznej.
Projektowanie rozwinięć modeli bryłowych
Firma Tetra ISG posiada program do projektowania i tworzenia rozwinięć różnych komponentów z blachy.
Program rozwija pojedyncze modele zawierające płaszczyzny i promienie, skomplikowane powierzchnie o dowolnym kształcie, stożki i rury, a nawet bryły, które nie zawierają promieni zaokrąglenia. Detale rozwijane są z wykorzystaniem kompensacji gięcia.
Dzięki wbudowanemu generatorowi, program przedstawia bryły w formacie DXF, który może zostać przesłany do maszyny wycinającej. Aplikacja pozwala również na przedstawienie rozwinięć brył w formie 2D i przy użyciu tabelki z współrzędnymi.
Program automatycznie generuje zapotrzebowanie na materiał i koszty z tym związane.